autko WYSYŁKA W 3 DNI

cart

0

Inktober 2023

W 2009 roku ilustrator Jake Parker podjął wyzwanie rozwijania w sobie pozytywnych nawyków rysunkowych i doskonalenia umiejętności artystycznych. Przy użyciu tuszu, zaczął tworzyć ilustracje na każdy dzień miesiąca. Stąd powstała nazwa INKTOBER, połączenie angielskich słów: INK - tusz i OCTOBER - październik. Od tego czasu, wyzwanie z roku na rok jest coraz popularniejsze i wciąga kreatywnych twórców na całym świecie...

Każdego roku, tysiące artystów czeka na październik, aby podjąć Inktoberowe wyzwanie. Szlifowanie warsztatu rysunkowego, gimnastykowanie wyobraźni i zabawa sztuką pozwala śledzić progres z dnia na dzień. To nie jest konkurs, który ma wyłonić Artystę Roku, ale inspirować i zachęcać do tworzenia. Doskonała okazja dla każdego, aby być częścią społeczności, która napędza przez cały miesiąc do działania, dzieląc się inspiracjami. Bo ile twórców, tyle interpretacji haseł!

A jak nas inspiruje Inktober? Tintober - nasza inicjatywa związana z nagrodami.

To już kolejny rok gdzie przy okazji tego wydarzenia, organizujemy dla Was konkurs. Rozwijanie umiejętności artystycznych, budowanie pozytywnych nawyków, a przy tym dobra zabawa... To coś, co lubimy najbardziej i chcemy Was przy tym wspierać! Aby wziąć udział w konkursie organizowanym przez nas - Tintę Dla Plastyków, przeczytajcie Regulamin. Należy opublikować pracę do danego hasła na swoim profilu na Instagramie. Praca musi być wykonana według hasła z oficjalnej listy Inktober 2023. Pamiętajcie, że na każdy dzień października przypada inne hasło tj. publikacja postu musi wypadać tego samego dnia. Koniecznie dodajcie oficjalne hasztagi: #inktober #inktober2023 oraz #tintaplastyczna #tintober2023 - będzie łatwiej odnaleźć Wasze prace. Nie będziemy brać pod uwagę digital paintingu. Należy również pamiętać, że konkurs z nagrodami to nasza inicjatywa i nie należy jej łączyć z oficjalnymi organizatorami Inktobera.


Codziennie, będziemy publikować na Instagramie zwycięzcę, który według nas, ciekawie zilustrował danego dnia hasło. Czeka na Was łącznie 31 nagród! Dodatkowo jeszcze 4 nagrody tygodniowe. W każdy poniedziałek począwszy od 9 października wyłonimy osobę, która opublikowała w ciągu tygodnia najciekawsze prace. Wytrwałość w przypadku nagrody tygodniowej to może być klucz do sukcesu!

Każdy zwycięzca będzie poinformowany o zwycięstwie przez prywatną wiadomość na Instagramie i poproszony o dane adresowe niezbędne do wysyłki nagrody. Dane nie będą przetwarzane, gromadzone, ani w żaden sposób wykorzystywane w innych celach poza wysyłką nagród. Po wysłaniu nagrody dane będą zanimizowane.

->Regulamin<-

Inktober 2023 Oficjalna lista

1. Dream - Marzenie
2. Spiders - Pająki
3. Path - Ścieżka
4. Dodge - Unik
5. Map - Mapa
6. Golden - Złoty
7. Drip - Kapać
8. Toad - Ropucha
9. Bounce - Odbić Się
10. Fortune - Fortuna
11. Wander - Wędrować
12. Spicey - Pikantny
13. Rise - Wzrastać
14. Castle - Zamek
15. Dagger - Sztylet
16. Angel - Anioł
17. Demon - Demon
18. Saddle - Siodło
19. Plump - Pulchny
20. Frost - Mróz
21. Chains - Więzy
22. Scratchy - Szorstki
23. Celestial - Niebiański
24. Shallow - Płytki
25. Dangerous - Niebezpieczny
26. Remove - Usunąć
27. Beast - Bestia
28. Sparkle - Blask, Iskierka
29. Massive - Masywny
30. Rush - Pośpiech
31. Fire - Ogień
 

 

 

 

Czytaj więcej >
upper-arrow