autko WYSYŁKA W 3 DNI

cart

0

Podobrazia

Podobrazia, jak sama nazwa wskazuje, to określenie różnego rodzaju podłoży stosowanych w malarstwie sztalugowym. Wybór odpowiedniego podobrazia jest niezwykle istotny i ma duży wpływ nie tylko na komfort pracy, ale także na efekt końcowy. Na szczęście zarówno profesjonalni artyści, jak i osoby, które hobbystycznie zajmują się szeroko pojętym malowaniem, mogą wybierać z szerokiej gamy tego typu produktów. Najbardziej popularne są podobrazia z zagruntowanego płótna naciągniętego na krosno ( blejtram). Płótno bawełniane, lniane lub z domieszką syntetyczną  można naciągać na ramę bez obawy o ewentualne zdeformowanie czy zniszczenie. Na rynku dostępne są także takie podłoża malarskie, jak: tektury do malowania, tablice malarskie oraz papiery i bloki malarskie.

Podobrazia oferowane w naszym sklepie dla plastyków

Zdajemy sobie sprawę, jak istotnym elementem w procesie tworzenia jest dobór odpowiedniego podłoża malarskiego, dlatego oferta podobrazi w naszym sklepie jest bardzo szeroka.

W asortymencie znaleźć można, między innymi:

  • gotowe podobrazia;
  • tektury do malowania;
  • tablice malarskie;
  • papiery i bloki malarskie.

Kupujący mogą także samodzielnie wykonać podobrazia z oferowanych w naszym sklepie plastycznym poszczególnych elementów i akcesoriów. Bez względu na to, czy pasją naszych Klientów jest malarstwo olejne, czy też wolą tworzyć przy użyciu farb akrylowych, to bez dobrej jakości podobrazi niemożliwe będzie pełne realizowanie swej twórczej pasji. Warto jednak nadmienić, że nie każda technika będzie wymagała tego samego podłoża malarskiego. Najbardziej uniwersalnym wyborem w naszym sklepie są podobrazia bawełniane z domieszką syntetyczną Gart z wysokiej jakości płótnem o wytrzymałym, gęstym splocie. Najwyższej klasy grunt sprawia, że farba nie wsiąka w podłoże w takim stopniu, jak ma to miejsce w przypadku niegruntowanych powierzchni. W przypadku farb olejnych i akrylowych oprócz podobrazi bawełnianych, optymalnym rozwiązaniem będą także oferowane tablice malarskie z gruntowanym bawełnianym płótnem. Wielbiciele malowania przy pomocy gwaszy czy temper mogą wybrać również bloki z zagruntowanymi płótnami malarskimi. Wybór jest tak szeroki, że z całą pewnością każdy znajdzie tu idealne podłoże malarskie, które pozwoli uzyskać pożądany efekt.

Czytaj więcej >
upper-arrow