autko WYSYŁKA W 3 DNI
Tinta
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
0

Akwarela Białe Noce 268 Yellow Tuff

producent Nevskaya Palitra

kod EAN: 4690688025905  |  kod produktu: 1911268

Akwarele Białe Noce, akwarele artystyczne drobno zmielone pigmenty spojone naturalną gumą arabską. Farby akwarelowe Białe Noce dla artystów i pasjonatów.

A

...pełny opis
Akwarela Białe Noce 268 Yellow Tuff 11 Nevskaya Palitra FAR268
Dostępność: 3 szt.
Wartość:
11,00 zł

Opis produktu


Akwarele Białe Noce, akwarele artystyczne drobno zmielone pigmenty spojone naturalną gumą arabską. Farby akwarelowe Białe Noce dla artystów i pasjonatów.

Akwarele Białe Noce Cechy

Farby Białe Noce mają w sobie skoncentrowaną dużą ilość drobno zmielonego pigmentu dzięki temu kolory są intensywne i głębokie nawet po rozcieńczeniu wodą. Dodatkowo są bardzo wydajne i z łatwością pokrywają kolorem powierzchnię papieru. Kolory są mocne i transparentne do tego odporne na światło i trwałe. Te cechy sprawia, że są ulubionymi farbami akwarelowymi kilku generacji akwarelistów.

Szeroka paleta White Nights składa się z ponad 120 kolorów w pełnych kostkach 2,5 ml, większa część z nich to kolory jednopigmentowe. Uzupełnieniem są kolory specjalne: 7 kolorów metalicznych, 15 kolorów granulujących i 18 kolorów pastelowych.

Główną część palety to kolory jednopigmentowe – czyste i intensywne jeśli użyte w czystej formie ale także dające duże możliwości tworzenia własnych wariacji barw przez mieszanie z innymi kolorami.

W gamie akwareli Białe Noce występują kolory granulujące składające się z dwóch do trzech pigmentów, które mają różną wielkość cząstek i ciężar właściwy - tworzą ciekawe abstrakcyjne efekty.

Akwarele Białe Noce zestawy

Farby akwarelowe Białe Noce występują w różnego rodzaju zestawach. Możliwości jest wiele i wybór jest ogromny. Odpowiedni zestaw zależy od potrzeb i preferencji użytkownika. Należy zastanowić się nad: ilością kolorów, gamą barw oraz formą pudełka, która będzie najwygodniejsza. 

Akwarele Białe Noce zestawy w kartonikowych pudełkach to najbardziej budżetowa opcja ale należy pamiętać, że w przypadku wyboru całych kostek niezbędne jest jeszcze jakieś funkcjonalne pudełko, które nie zdezintegruje się tak szybko jak karton. Jest to opcja dla kogoś kto ma już odpowiednią kasetkę na akwarele lub chce ja kupić. W naszym sklepie dostępne są również puste kasetki na akwarele Białe Noce w kostkach metalowe oraz plastikowe. Można kupić zestaw w kartonie i metalową kasetkę na akwarele wypełniając ją podstawowymi kolorami z zestawu w kartonie uzupełniając swoimi ulubionymi kolorami. Zestawy w kartonikach zawierają podstawowe kolory i są dostępne w 6 opcjach: Akwarele Leningrad 16 kolorów całe kostkiAkwarele Leningrad 24 kolorów całe kostkiAkwarele Białe Noce 24 Kolory całe kostkiAkwarele Białe Noce 12 Kolorów tubki 10 mlAkwarele Białe Noce 12 Kolorów tubki 10 ml Igor Sava i Akwarele Białe Noce 24 Kolorów tubki 10 ml.

Dostępne są zestawy w plastikowych kasetkach: 122436 są bardzo wygodne i łatwe do czyszczenia dodatkowo mają paletki do mieszania kolorów od góry w wieczku oraz doczepianą do dolnej krawędzi zestawów.

Akwarele Białe Noce zestawy w metalowych pudełkach są solidne i wygodne, łatwe do czyszczenia. Wszystkie zawierają całe kostki. Do wyboru 4 rodzaje: 12, dwa 21 (podstawowy i wybór kolorów akwarelistki Eleny Bazanovej oraz największy 35 kolorów.

Uzupełnieniem gamy zestawów są zestawy tematyczne oraz z kolorami wybranymi przez artystów.

Akwarele Białe Noce mają na świecie wielu swoich zwolenników w tym profesjonalnych akwarelistów, którzy we współpracy z Nevskaya Palitra tworzą zestawy zawierające ich selekcję kolorów.  12 set Anirban Jana12 x 10 ml Karton Igor Sava36 Plastic Box Eugen Chisnicean21 Metal Box Elena Bazanova. Warto zapoznać się z ich twórczością online.

Akwarele Białe Noce w drewnianych kasetkach prezentują się bardzo elegancko i są doskonałym prezentem dla akwarelisty. Dostępne dwa rodzaje:

  • w sosnowej kasetce 2436 i 48 kolorów
  • w bukowej kasetce: 122436 i 48 kolorów.

Kasetki na akwarele Białe Noce do wypełnienia  własnym wyborem kolorów

Dla osób, które wolą samodzielnie skompletować swoją paletę kolorów Akwareli Białych Nocy jest również rozwiązanie – puste kasetki na akwarele.

Takie kasetki są dostępne w wersji plastikowe na 12 lub 36 kolorów lub metalowych na 12 fioletowa1221 i 35 kolorów.

Akwarele Białe Noc Najważniejsze Informacje

  • powstają z najwyższej jakości pigmentów w dużym stężeniu połączonych naturalną gumą arabską
  • kolory to efekt tradycji sięgającej lat 30’ XX w i ciągłym innowacją receptur i technologii produkcji
  • szeroka gama kolorów - ponad 120 barw, w tym 7 metalicznych, 15 kolorów granulujących i 19 pastelowych
  • główna część gamy kolorów to barwy jednopigmentowe – czyste, intensywne i świetliste jeśli użyte w czystej postaci ale także świetnie do mieszania i tworzenia własny wariacji kolorystycznych.
  • większość kolorów jest bardzo trwało – ma wysoką odporność na światło, dzięki temu zachowają swój odcień przez ponad 100 lat
  • doskonały wybór zarówno dla profesjonalnych akwarelistów jak i stawiających pierwsze kroki
  • akwarele Białe Noce mają duży wybór wygodnych zestawów, świetnych zarówno do pracowni jak i na plener.

Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Akwarela Białe Noce 268 Yellow Tuff
Akwarela Białe Noce 268 Yellow Tuff

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Akwarela Białe Noce 268 Yellow Tuff
Akwarela Białe Noce 268 Yellow Tuff
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


Dostawa


Cena najtańszej możliwej dostawy dla tego produktu: 9.3 zł. Grupa wysyłkowa produktu to: Standardowa grupa

upper-arrow