autko WYSYŁKA W 3 DNI

cart

0
1

Kredki Akwarelowe Zestawy

Kredki Derwent Inktense 72 Wooden Box 2301844

producent Derwent

kod EAN: 5028252260763  |  kod produktu: 2301844

Derwent Inktensekredki Derwent Inktense to bardzo uniwersalne kredki, których rdzeń rozpuszcza się pod wpływem wody t

...pełny opis
Kredki Derwent Inktense 72 Wooden Box 2301844 864.2 Derwent KREDIPZD072 PLN
Dostępność: Na zamówienie.
Wartość:
864,20

Opis produktu


Derwent Inktensekredki Derwent Inktense to bardzo uniwersalne kredki, których rdzeń rozpuszcza się pod wpływem wody tworząc tusz o pięknych żywych, nasyconych kolorach. Kiedy rozmyty tusz kredki Derwent Inktense wyschnie jest trwały wodoodporny i transparenty. Dzięki przeźroczystości kolory Inktense można nakładać na siebie tworząc przenikające się warstwy nowych odcieni.

Kredki Inktense są świetne do tworzenia ilustracji, rysunków, malowania na tkaninach a nawet jedwabiu. Sprawdzają się też różnego rodzaju pracach ręcznych jak scrapbooking czy tworzeniu pięknych kart okolicznościowych.

Aby kolor kredki Derwent Inktense był permanentny, upewnij się że dobrze rozpuścił w wodzie. Derwent Inktense w formie kredki są dostępne w gamie 71 kolorów plus kredka Outliner do konturów oraz w zestawach Inktense 12, Inktense 24, Inktense 36, Inktense 48, Inktense 72.

Możliwości gamy Derwent Inktense można rozszerzać łącząc z kredki Derwent Inktense ze sztyftami Derwent Inktense Block oraz przypominającymi akwarelowe kostki farbami Derwent Inktense Paint Pan.

Potężny, idealny na prezent dla rysownika zestaw w drewnianej kasecie w kolorze drzewa orzechowego z dwoma szufladami zawierający pełną gamę Inktense 72. Ilość kolorów i wygląd drewnianej kasetki sprawia, że praca z tym zestawem to czysta przyjemność.

Produkty Powiązane


Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Kredki Derwent Inktense 72 Wooden Box 2301844
Kredki Derwent Inktense 72 Wooden Box 2301844

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Kredki Derwent Inktense 72 Wooden Box 2301844
Kredki Derwent Inktense 72 Wooden Box 2301844
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii
upper-arrow