autko WYSYŁKA W 3 DNI
Tinta
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
0

Snazaroo Farby do Twarzy

Farba do Twarzy Snazaroo Classic Face Paint 18 ml Bright Red 1118055

producent Snazaroo

kod EAN: 766416180551  |  kod produktu: 1118055

Malowanie twarzy z wygodnymi i bezpiecznymi kolorami Snazaroo-farby do twarzy, certyfikowane, świetne na imprezy dla dzieci i nie tylko!

Snazaroo

...pełny opis
Farba do Twarzy Snazaroo Classic Face Paint 18 ml Bright Red 1118055 22.6 Snazaroo FTWSCL055
Dostępność: 5 szt.
Wartość:
22,60 zł

Opis produktu


Malowanie twarzy z wygodnymi i bezpiecznymi kolorami Snazaroo-farby do twarzy, certyfikowane, świetne na imprezy dla dzieci i nie tylko!

Snazaroo Farby do twarzy hipoalergiczne, nietoksyczne i bezzapachowe zostały opracowane przy użyciu wyłącznie składników zgodnych z regulacjami UE i FDA dotyczących kosmetyków i zabawek, co czyni je najbezpieczniejszym wyborem dla dzieci w każdym wieku!

Są wytwarzane zgodnie z certyfikatem ISO 22716, który dotyczy stosowania dobrych praktyk przy produkcji kosmetyków (GMP).

Farby Snazaroo mają intensywne, żywe kolory, są szybkoschnące i są na bazie wody. Dzięki temu są równie łatwe do zmycia, jak do nakładania. Żeby zmyć makijaż wystarczy użyć ciepłej wody z mydłem.

Malowanie twarzy dzieci sprawia, że każda impreza, na której pojawia się taka atrakcja jest dla najmłodszych niezapomnianą zabawą! Malowanie buziek świetnie sprawdza się na dziecięcych urodzinach, imprezach dla dzieci, piknikach rodzinnych, festynach z okazji dnia dziecka, jako malowanie twarzy na Halloween.

Malowania twarzy przy pomocy farby Snazaroo jest wygodne, łatwe, a co najważniejsze bezpieczne dla skóry. Duża gama kolorów oraz zestawy do malowania twarzy dla dzieci dają szerokie możliwości: malowanie twarzy kotka, malowanie twarzy biedronka, malowanie twarzy wampir, malowanie twarzy kościotrup, malowanie twarzy minionek, malowanie twarzy minecraft, venom malowanie twarzy,  twarz klauna i wiele innych.

Malowanie twarzy to nie tylko zabawa dla dzieci, farby do twarzy świetnie sprawdzają się również jako element cosplayu i uzupełnienie stroju na przebieranej imprezie, sylwestrze, jako część stroju na Halloween, balu przebierańców, stylówce na festiwalu muzycznym, mega imprezie techno czy jako makijaż kibica do namalowania polskiej flagi na mecz reprezentacji.

 • farby są bezpieczne i nietoksyczne zgodnie z normami i regulacjami UE i FDA dotyczących kosmetyków i zabawek, certyfikowane ISO 22716
 • łatwe do aplikacji przy użyciu pędzelka z wodą lub gąbki
 • łatwe do zmycia przy użyciu ciepłej wody z mydłem
 • farba schnie chwilę po aplikacji, może się jednak zetrzeć jeśli będzie pocierana lub dojdzie do kontaktu z wodą
 • po otwarciu farby zaleca się używanie jej do 18 miesięcy
 • nie zaleca się malowania dzieci poniżej 3 roku życia, w przypadku malowania najmłodszych zaleca się stosowanie małych motywów na polikach lub ramionach
 • wszystkie farby do twarzy Snazaroo są specjalnie opracowane, aby były bezzapachowe i przyjazne dla najbardziej delikatnej skóry, zaleca się jednak, aby przed rozpoczęciem użyć na małym obszarze testowym po wewnętrznej stronie ramienia lub łokcia
 • w przypadku bardzo wrażliwej skóry zaleca się zastosowanie białej farby jako podkładu, który zapobiegnie możliwym przebarwieniom oraz dodatkowo ochroni skórę
 • farby do twarzy Snazaroo są na bazie wody i zmywają się z większości tkanin, należy jednak pamiętać, że ze względu na dużą zawartość pigmentu niektóre kolory mogą barwić
 • farby do twarzy Snazaroo zawierają lanolinę, składnik pochodzenia zwierzęcego
 • farba do twarzy pozostanie na twarzy, dopóki nie zostanie zmyta w normalnych warunkach, zawsze usuwaj farbę przed pójściem spać!
 • farby do twarzy Snazaroo przeznaczone są do stosowania na twarz i ciało, ludzie używają ich na włosach, ponieważ są na bazie wody. Należy jednak pamiętać, że niektóre kolory zawierają wysoką zawartość pigmentu i mogą być trudne do spłukania. Nie zaleca się również nakładania ciemnych kolorów na bardzo jasne włosy
 • bardzo trudno jest obliczyć, ile twarzy może pokryć jednak farbka, ponieważ zależy to od grubości nałożonej farby i tego, jak dużą część twarzy chcesz pokryć. Jako wskazówka jedna farba o pojemności 18 ml może pokryć od 50 do 100 w pełni pomalowanych twarzy
 • niektóre kolory zawierają dużą zawartość pigmentu, w niektórych przypadkach i na niektórych typach skóry mogą być trudne do usunięcia. Zależy to od różnych czynników skóry, takich jak suchość skóry, ilość naturalnych olejków w skórze, chłonność skóry, elastyczność skóry, co jeszcze zostało nałożone na skórę przed malowaniem twarzy, jak skondensowana farba została nałożona (ilość dodawanej wody), ile razy twarz była malowana, jaka jest temperatura dnia, jaka jest powierzchnia skóry, jak długo farba utrzymuje się na twarzy i co jest użyte do czyszczenia. W większości przypadków farba powinna się zmyć za pomocą ciepłej wody z mydłem. Zwracamy uwagę na opakowaniu, że niektóre kolory mogą barwić. Aby usunąć przebarwienia zaleca się dalsze używanie ciepłej wody z mydłem lub chusteczkami dla niemowląt, jeśli skóra podrażni się podczas zmywania, zaleca się przerwę przed ponownymi próbami.

Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Farba do Twarzy Snazaroo Classic Face Paint 18 ml Bright Red 1118055
Farba do Twarzy Snazaroo Classic Face Paint 18 ml Bright Red 1118055

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Farba do Twarzy Snazaroo Classic Face Paint 18 ml Bright Red 1118055
Farba do Twarzy Snazaroo Classic Face Paint 18 ml Bright Red 1118055
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


upper-arrow