autko WYSYŁKA W 3 DNI
Sklep Plastyczny Tinta Dla Plastyków zamów online albo przyjdź i sprawdź!
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
1

Farby Akrylowe Zestawy

Farby Akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 x 22 ml set 07290014

producent Zieler

kod EAN: 604565115737  |  kod produktu: 07290014

Farby akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 - najwyższa jakość, niezawodny pigmenty 

Farby Zieler Premium A

...pełny opis
Farby Akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 x 22 ml set 07290014 133.3 Zieler FARZIACR24
Dostępność: 6 szt.
Wartość:
133,30 zł

Opis produktu


Farby akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 - najwyższa jakość, niezawodny pigmenty 

Farby Zieler Premium Acrylic Paints 24 to wysokiej jakości farby akrylowe wyróżniające się dużą ilością pigmentu, a także intensywnymi kolorami o imponującej odporności na blaknięcie i ścieranie. Ich gigantyczną zaletą jest fakt, iż mogą być z powodzeniem stosowane zarówno przez profesjonalistów, jak i początkujących artystów czy studentów kierunków plastycznych. Możliwości zastosowań są więc naprawdę szerokie. Podobnie jak ilość kolorów dostępnych w zestawie. W tubach o pojemności 22 ml dostępne są następujące kolory: titanium white, lemon yellow, medium yellow, yellow ochre, flesh tint, orange, vermillion, scarlet, crimson red, phthalo blue, cobalt blue, ultramarine blue, cerulean blue, emerald green, sap green, viridian, hookers green, violet, burnt sienna, raw sienna, burnt umber, raw umber, grey i lamp black.

Farby akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24, czyli farby rekomendowane przez artystów 

Farby Zieler Premium Acrylic Paints 24 mają przyjemną maślaną konsystencję - dzięki temu z powodzeniem można nimi tworzyć grube struktury w technice impasto i uzyskiwać zupełnie niepowtarzalne tekstury. Dodatkowo łatwe do wyciskania tubki wykonane z wygodnego w użyciu tworzywa sztucznego sprawiają, że z łatwością można zużyć farbę do samego końca, co jest olbrzymią oszczędnością pieniędzy. Na szczególną uwagę zasługuje również fakt, iż farby te są nietoksyczne i posiadają certyfikaty: ASTM D-4236, a także EN71. Produkt rekomendowany jest uznanego artystę Samuela Thomasa.

Czym są farby akrylowe i dlaczego warto je stosować? 

Farby akrylowe od dłuższego czasu cieszą się niesłabnącą popularnością wśród artystów w różnym wieku. I nie ma w tym zupełnie nic niezrozumiałego. Są to bowiem farby, które produkowane są na bazie wody i żywicy akrylowej - nazwa nie jest tu kwestią przypadku. Dzięki temu, że z powodzeniem można stosować je zarówno na tradycyjnym papierze, jak i drewnie, tkaninach, gipsie, szkle czy metalu pozostawiają ogromne możliwości związane z zastosowaniem, a co za tym idzie - efektem końcowym. Doskonale sprawdzą się też m.in. przy decoupage’u. Warto wspomnieć również o tym, że mogą pozostawiać niemal identyczny efekt, jak farby olejne, przez co gigantycznym zainteresowaniem cieszą się w szkołach plastycznych. 


Oczywiście farby akrylowe to tylko niewielka część asortymentu, jaki posiadamy w swojej ofercie. Osoby zainteresowane zakupem mogą nabyć również różnorodne farby do tkanin czy masy plastyczne, które bez wątpienia pokochają zarówno starsi, jak i najmłodsi artyści. Zapraszamy do zapoznania się z produktami dostępnymi w naszym sklepie dla plastyków!

Zestaw zawiera 24 farby w tubkach o pojemności 22 ml w kolorach:

titanium white, lemon yellow, medium yellow, yellow ochre, flesh tint, orange, vermillion, scarlet, crimson red, phthalo blue, cobalt blue, ultramarine blue, cerulean blue, emerald green, sap green, viridian, hookers green, violet, burnt sienna, raw sienna, burnt umber, raw umber, grey i lamp black.

Produkty Powiązane


Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Farby Akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 x 22 ml set 07290014
Farby Akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 x 22 ml set 07290014

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Farby Akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 x 22 ml set 07290014
Farby Akrylowe Zieler Premium Acrylic Paints 24 x 22 ml set 07290014
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


upper-arrow