autko WYSYŁKA W 3 DNI
Tinta
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
0

Snazaroo Farby do Twarzy

Farby do Twarzy Biało Czerwone Snazaroo Mini Face Paint Kit 1172129

producent Snazaroo

kod EAN: 766416288493  |  kod produktu: 1172129

Farby do Twarzy Biało Czerwone obowiązkowy zestaw kibica na mecze reprezentacji Polski, bezpieczne dla skóry, łatwe do aplikacji i do zmycia.

Mal

...pełny opis
Farby do Twarzy Biało Czerwone Snazaroo Mini Face Paint Kit 1172129 13.2 2.904 Snazaroo FTWSZ003P
Dostępność: 39 szt.
Wartość:
13,20
-22%
10,30 zł
Najniższa cena z 30 dni:
przed obniżką 13,20

Opis produktu


Farby do Twarzy Biało Czerwone obowiązkowy zestaw kibica na mecze reprezentacji Polski, bezpieczne dla skóry, łatwe do aplikacji i do zmycia.

Malowanie twarzy z wygodnymi i bezpiecznymi kolorami Snazaroo-farby do twarzy, certyfikowane, świetne na imprezy dla dzieci i nie tylko!

Snazaroo Farby do twarzy hipoalergiczne, nietoksyczne i bezzapachowe zostały opracowane przy użyciu wyłącznie składników zgodnych z regulacjami UE i FDA dotyczących kosmetyków i zabawek, co czyni je najbezpieczniejszym wyborem dla dzieci w każdym wieku!

Są wytwarzane zgodnie z certyfikatem ISO 22716, który dotyczy stosowania dobrych praktyk przy produkcji kosmetyków (GMP).

Farby Snazaroo mają intensywne, żywe kolory, są szybkoschnące i są na bazie wody. Dzięki temu są równie łatwe do zmycia, jak do nakładania. Żeby zmyć makijaż wystarczy użyć ciepłej wody z mydłem.

Farby do Twarzy Biało Czerwone Snazaroo Mini Face Paint Kit 1172130:

 • zestaw zawiera 3 (3,75 g) farbki do twarzy w kolorach: białym, czerwonym oraz niebieskim, pędzelek oraz gąbkę
 • jeden pojemnik farby 3,75 g wystarczy na pomalowanie od około 8 do 10 w pełni zamalowanych twarzy
 • teoretycznie, przy założeniu, że twarze będą w pełni pokryte farbą (w połowie na biało i w połowie na czerwono) zestaw bieli i czerwieni powinien wystarczyć na około 16-20 malowań.

Snazaroo Farby do twarzy najważniejsze informacje:

 • farby są bezpieczne i nietoksyczne zgodnie z normami i regulacjami UE i FDA dotyczących kosmetyków i zabawek, certyfikowane ISO 22716
 • łatwe do aplikacji przy użyciu pędzelka z wodą lub gąbki
 • łatwe do zmycia przy użyciu ciepłej wody z mydłem
 • farba schnie chwilę po aplikacji, może się jednak zetrzeć jeśli będzie pocierana lub dojdzie do kontaktu z wodą
 • po otwarciu farby zaleca się używanie jej do 18 miesięcy
 • nie zaleca się malowania dzieci poniżej 3 roku życia, w przypadku malowania najmłodszych zaleca się stosowanie małych motywów na polikach lub ramionach
 • farby do twarzy Snazaroo są na bazie wody i zmywają się z większości tkanin, należy jednak pamiętać, że ze względu na dużą zawartość pigmentu niektóre kolory mogą się plamić
 • farby do twarzy Snazaroo zawierają lanolinę, składnik pochodzenia zwierzęcego
 • farba do twarzy pozostanie na twarzy, dopóki nie zostanie zmyta w normalnych warunkach, zawsze usuwaj farbę przed pójściem spać!
 • wszystkie farby do twarzy Snazaroo są specjalnie opracowane, aby były bezzapachowe i przyjazne dla najbardziej delikatnej skóry, zaleca się jednak, aby przed rozpoczęciem użyć na małym obszarze testowym po wewnętrznej stronie ramienia lub łokcia
 • farby do twarzy Snazaroo przeznaczone są do stosowania na twarz i ciało, ludzie używają ich na włosach, ponieważ są na bazie wody. Należy jednak pamiętać, że niektóre kolory zawierają wysoką zawartość pigmentu i mogą być trudne do spłukania. Nie zaleca się również nakładania ciemnych kolorów na bardzo jasne włosy
 • bardzo trudno jest obliczyć, ile twarzy może pokryć jednak farbka, ponieważ zależy to od grubości nałożonej farby i tego, jak dużą część twarzy chcesz pokryć. Jako wskazówka jedna farba o pojemności 18 ml może pokryć od 50 do 100 w pełni pomalowanych twarzy
 • niektóre kolory zawierają dużą zawartość pigmentu, a w niektórych przypadkach i na niektórych typach skóry mogą być trudne do usunięcia. Zależy to od różnych czynników skóry, takich jak suchość skóry, ilość naturalnych olejków w skórze, chłonność skóry, elastyczność skóry, co jeszcze zostało nałożone na skórę przed malowaniem twarzy, jak skondensowana farba została nałożona (ilość dodawanej wody), ile razy twarz była malowana, jaka jest temperatura dnia i jaka jest powierzchnia skóry i jak długo farba utrzymuje się na twarzy i co jest użyte do czyszczenia. W większości przypadków powinieneś być w stanie usunąć farbę do twarzy za pomocą ciepłej wody z mydłem. Zwracamy uwagę na opakowaniu, że niektóre kolory mogą się barwić, ale wszelkie ślady znikną. Zaleca się dalsze używanie ciepłej wody z mydłem lub chusteczkami dla niemowląt, ale jeśli skóra stanie się podrażniona po szorowaniu, zaleca się pozostawienie go na chwilę przed ponowną próbą. Zaleca się, aby przy ponownym użyciu farb do twarzy spróbować nałożyć warstwę bieli jako bazę, która powinna zatrzymać wszelkie przebarwienia.

Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Farby do Twarzy Biało Czerwone Snazaroo Mini Face Paint Kit 1172129
Farby do Twarzy Biało Czerwone Snazaroo Mini Face Paint Kit 1172129

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Farby do Twarzy Biało Czerwone Snazaroo Mini Face Paint Kit 1172129
Farby do Twarzy Biało Czerwone Snazaroo Mini Face Paint Kit 1172129
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii
upper-arrow