autko WYSYŁKA W 3 DNI
Tinta
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
0

Farby Akwarelowe Zestawy

Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set MC20SU/6V

producent Kuretake

kod EAN: 4901427333817  |  kod produktu: MC20SU6V

Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set to hołd dla 120 letniej tradycji wytwarzania tuszu sumi. Teraz każdy z was może się zagłębić w piękno tuszu su

...pełny opis
Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set MC20SU/6V 69 Kuretake FAKGZZSUM
Dostępność: 9 szt.
Wartość:
69,00 zł

Opis produktu


Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set to hołd dla 120 letniej tradycji wytwarzania tuszu sumi. Teraz każdy z was może się zagłębić w piękno tuszu sumi!

Czym jest tusz sumi?

Tusz Sumi to tradycyjny japoński tusz stosowany głównie w kaligrafii, malarstwie sumi-e i rysunku. Jest bardzo ważny elementem japońskiej sztuki i tradycji. Jest wykonany z prostych składników sadzy, kleju zwierzęcego (w przypadku nowoczesnej wersji szelaku) i wonnego oleju, jednak jego przygotowanie to wyjątkowo skomplikowany i mozolny proces trwający wraz z suszeniem do czterech lat! Zanim pracownik zostanie dopuszczony do wytwarzani tuszu musi przepracować 10 lat! Efektem ostatecznym są sztabki, które przed użyciem rozciera się na specjalnym kamieniu i miesza z wodą.

Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set

Firma Kuretake opracowała zestaw farb w pięknych, ciemnych, głębokich odcieniach inspirowanych tradycyjnym tuszem sumi. Tusz Sumi jest bardzo ważnym elementem japońskiej kultury i firma Kuretake ma ponad 120 letnią tradycję jego wytwarzania. Zestaw farb Gansai Tambi Sumi Colors 6 set to hołd dla tej długiej tradycji i chęć podzielenia się pięknem japońskiej kultury, której nieodzowną częścią jest tusz sumi.

Czy wiesz, że Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors to farby granulujące?

Tak jak tradycyjny tusz sumi, tak i farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors granulują się! Faktura papieru i ilość wody mają istotne znaczenie dla efektu granulacji akwareli. Papiery bardziej chropowate, jak cold press lub rough o ziarnistej powierzchni oraz użycie większej ilości wody, sprzyja osiadaniu pigmentów i tworzeniu się interesujących efektów granulacji. Im wyraźniejsza faktura papieru, tym bardziej zauważalne mogą być efekty granulacji. Używaj większych ilości wody wtedy pigmenty granulują się najbardziej spektakularnie! Efekt granulacji możesz zwiększyć zmniejszając napięcie powierzchniowe wody przed dodanie do wody żółci wołowej. Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors to piękne, głębokie kolory w naturalnych odcieniach, które pozwalają tworzyć w sposób, w jaki tworzy się w Japonii przez stulecia.

Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set najważniejsze cechy

  • dzięki bogatej, ponad 120-letniej historii firmy Kuretake, technologia pozwoliła osiągnąć niesamowite rezultaty stosując metody produkcji Nara SUMI.
  • sadza, która jest jednym ze składników tuszu Sumi jest połączona z pigmentem, pozwala użytkownikom cieszyć się wyjątkowość japońskich cech SUMI, takich jak granulacja, błyszczące wykończenia i piękne ciemne odcienie
  • farby, które powstały jako hołd do tradycyjnego japońskiego tuszu sumi i jego tradycji
  • Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors granulują się - użyj więcej wody i ziarnisty papier aby uwydatnić efekt granulacji
  • każdy kolor pozawala na utworzenie pięknego gradientu - płynnego przejścia od ciemnego do jasnego koloru

Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set MC20SU/6V
Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set MC20SU/6V

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set MC20SU/6V
Farby Kuretake Gansai Tambi Sumi Colors 6 set MC20SU/6V
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


Dostawa


Cena najtańszej możliwej dostawy dla tego produktu: 9.3 zł. Grupa wysyłkowa produktu to: Standardowa grupa

upper-arrow