autko WYSYŁKA W 3 DNI
Tinta
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0

Artykuły Biurowe

Papier Samoprzylepny do Drukarki

producent Inny

kod EAN:  |  kod produktu:

Papier samoprzylepny do drukarki w naszym sklepie internetowym 

Dzięki u

...pełny opis
Wybierz wariant produktu:
Arkusz 21 x 29,7 cm
0.6 Papier Samoprzylepny A4 60 gsm 1 ark. Arkusz 21 x 29,7 cm PAPSA4 Inny
Wartość:
od 0,60 zł

Opis produktu


Papier samoprzylepny do drukarki w naszym sklepie internetowym 

Dzięki uniwersalnemu rozmiarowi A4 (210 x 297 mm) papier może zostać wykorzystany w praktycznie każdej domowej drukarce. Arkusze dostępne są o gramaturze 60 GSM, mają proste rogi i pozbawione są nacięć. Sprzedawane są na sztuki. Papier samoprzylepny świetnie sprawdzi się do drukarki laserowej oraz atramentowej.

Specjalistyczny samoprzylepny papier typu inkjet pozwala uzyskać efekt profesjonalnego wydruku w domowych warunkach. Śnieżnobiały arkusz składa się z podłoża z papieru silikonowego, warstwy kleju i warstwy folii z tworzywa sztucznego. Papier jest gotowy do przyklejenia po oderwaniu warstwy ochronnej.

Ogromne możliwości zastosowania 

Dzięki warstwie kleju papier ten pozwoli na stworzenie własnych naklejek w prosty sposób. Poszukujesz trwałego i solidnego kleju? Szeroki przekrój produktów klejących znajdziesz w naszej kategorii kleje, taśmy i przylepce, do której serdecznie zapraszamy. Nalepki na opakowania produktów, autorskie naklejki na laptopa, drzwi, meble czy lodówkę, etykiety na butelki lub domowe przetwory – to tylko kilka inspiracji, które pozwolą utrzymać Ci porządek w spiżarni, czy lodówce lub pozwolą na stworzenie unikatowej naklejki.

Przy pomocy papieru z klejem stworzyć można również wyjątkowy album lub ramkę ze zdjęciami, które przykleisz według własnej kombinacji. Papier samoprzylepny znajdzie również zastosowanie w organizacji biura – znakowanie segregatorów, półek lub w spedycji jako szybki sposób na oznaczanie przesyłek i paczek bez użycia dodatkowych przyrządów jak taśma, czy klej. Jeśli potrzebujesz materiałów do promocji własnej marki, papier samoprzylepny sprawdzi się doskonale, prosto i szybko wydrukujesz własne nalepki lub etykiety reklamowe.

 

Produkty Powiązane


Papier Samoprzylepny A4 60 gsm 1 ark.
0,60 zł
Papier Samoprzylepny A4 60 gsm 1 ark. Inny 0.6 PAPSA4

Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Papier Samoprzylepny A4 60 gsm 1 ark.
Papier Samoprzylepny A4 60 gsm 1 ark.

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Papier Samoprzylepny A4 60 gsm 1 ark.
Papier Samoprzylepny A4 60 gsm 1 ark.
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii
upper-arrow