autko WYSYŁKA W 3 DNI

cart

0
0

Markery Posca

Pisak Uni Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm 24 Black

kod EAN: 4902778654057  |  kod produktu: 138358

Marker Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm, pisak Posca z cienką, plastikową końcówką dobry zarówno do precyzyjnych wzorów jak i kolorowania kiedy trzymany

...pełny opis
Pisak Uni Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm 24 Black 16.4 MARPC1M01 PLN
Dostępność: 8 szt.
Wartość:
16,40

Opis produktu


Marker Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm, pisak Posca z cienką, plastikową końcówką dobry zarówno do precyzyjnych wzorów jak i kolorowania kiedy trzymany pod kątem.


Od graffiti przez ilustrację, street art, portrety i wszystkie formy zdobienia i kastomizacji – markery Posca dają artystyczną ekspresję dla każdego i na wszystkich powierzchniach.


Markery Posca to świetne wielozadaniowe, uniwersalne kreatywne narzędzie do każdej powierzchni. Farba w markerach Posca jest bardzo bogata w pigmenty dzięki temu ma nieporównywalną gęstość, jest kryjąca, kolory są świetliste, intensywne, matowe i nie blakną pod wpływem czasu. Farba jest na bazie wody, nie ma zapachu. Markery Posca kiedy ich farba jest jeszcze mokra można ze sobą mieszać i rozmywać wodą. Można również nakładać warstwy nowego koloru kiedy wcześniejsza warstwa wyschnie.


Pisak Uni Posca PC-1M ma trwałą plastikową końcówką tworzącą linię od grubości od 0,7 mm do 1 mm jest drugą co do wielkości końcówką. Wyjątkowo wszechstronny, doskonały do ​​drobnych detali i małych projektów, takich jak skomplikowane dekoracje, ornamenty, tworzenie kartek lub ilustrowanie. Aby rysować precyzyjne linie i kropki najlepiej trzymać go prostopadle do powierzchni. Aby tworzyć grubsze, bardziej wyraziste pociągnięcia lub np. kolorować, należy trzymać go pod kątem. 


Aby uruchomić marker wstrząśnij go, następnie zdejmij skuwkę i przyciskaj końcówkę do testowej kartki do momentu aż nasiąknie farbą. Przeprowadź próbę na brudno i używaj. Tak samo w trakcie używania jeśli ilość farby zacznie być nie wystarczająca, dopompuj jej dociskając końcówkę w brudnopisie.


Marker Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm: • dostępny w 29 kolorach

 • cienka (druga najcieńsza w gamie Posca) plastikowa końcówka, tworząca linie od 0,7 mm do 1 mm

 • idealny do precyzyjnych wzorów, najcieńsze linie można narysować trzymając marker prostopadle do powierzchni

 • nadaje się również do grubszych linii i kolorowania kiedy trzymany pod kątem do pracy

 • farba wodna z dużą ilością pigmentu, kryjąca i matowa po wyschnięciu

 • pamiętaj aby przed uruchomieniem oraz użyciem wstrząsnąć marker aby uzyskać jednorodną konsystencję farby

 • kiedy farba jest jeszcze mokra, kolory można ze sobą mieszać oraz rozmywać pędzelkiem z wodą tworząc rozmycia podobne do akwarelowych

 • farba schnie maksymalnie do kilku minut

 • trwałe na porowatych powierzchniach jak np. drewno, karton, tkanina, kamienie, niektóre plastiki i metale

 • jednocześnie łatwa do usunięcia z gładkich powierzchni jak np. szkło, pvc i metal (aby marker był bardziej trwały na gładkich powierzchniach można je uprzednio zmatowić papierem ściernym)

 • najważniejsze na koniec ciesz się wolnością tworzenia, niech twoja ekspresja sprawi Ci przyjemność, dziel się nią z innymi!

Produkty Powiązane


Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Pisak Uni Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm 24 Black
Pisak Uni Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm 24 Black

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Pisak Uni Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm 24 Black
Pisak Uni Posca PC-1M Bullet Shaped 0,7 mm 24 Black
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


upper-arrow