autko WYSYŁKA W 3 DNI
Sklep Plastyczny Tinta Dla Plastyków zamów online albo przyjdź i sprawdź!
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
0

Markery Posca

Pisak Uni Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm 1 White

kod EAN: 4902778089781  |  kod produktu: 138377

Marker Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm pisak Posca z najcieńszą, kalibrowaną końcówką 0,7 mm do outline'u, drobnych detali, pisma ręcznego, ornamentów.

...pełny opis
Pisak Uni Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm 1 White 16.4 MARPC1MR02
Dostępność: 3 szt.
Wartość:
16,40 zł

Opis produktu


Marker Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm pisak Posca z najcieńszą, kalibrowaną końcówką 0,7 mm do outline'u, drobnych detali, pisma ręcznego, ornamentów.


Od graffiti przez ilustrację, street art, portrety i wszystkie formy zdobienia i kastomizacji – markery Posca dają artystyczną ekspresję dla każdego i na wszystkich powierzchniach.


Markery Posca to świetne wielozadaniowe, uniwersalne kreatywne narzędzie do każdej powierzchni. Farba w markerach Posca jest bardzo bogata w pigmenty dzięki temu ma nieporównywalną gęstość, jest kryjąca, kolory są świetliste, intensywne, matowe i nie blakną pod wpływem czasu. Farba jest na bazie wody, nie ma zapachu. Markery Posca kiedy ich farba jest jeszcze mokra można ze sobą mieszać i rozmywać wodą. Można również nakładać warstwy nowego koloru kiedy wcześniejsza warstwa wyschnie.


Pisak Uni Posca PC-1MR ma trwałą, kalibrowaną końcówkę, tworzącą najcieńszą w gamie Posca, jednorodną linię o grubości 0,7 mm. Dla wszystkich, którzy kochają precyzję doskonały do ​​drobnych detali, małych projektów, ostrych konturów, outline'u, ornamentów i pisma ręcznego.


Aby uruchomić marker wstrząśnij go, następnie zdejmij skuwkę i przyciskaj końcówkę do testowej kartki do momentu aż nasiąknie farbą. Przeprowadź próbę na brudno i używaj. Tak samo w trakcie używania jeśli ilość farby zacznie być nie wystarczająca, dopompuj jej dociskając końcówkę w brudnopisie.


Marker Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm:  • dostępny w 22 kolorach

  • najcieńsza 0,7 mm kalibrowana końcówka w gamie Posca

  • dla wszystkich, którzy kochają precyzje, najlepszy do konturów, outline'u, małych detali i starannego pisma ręcznego, tworzy jednorodną linię o grubości 0,7 mm

  • farba wodna z dużą ilością pigmentu, kryjąca i matowa po wyschnięciu

  • pamiętaj aby przed uruchomieniem oraz użyciem wstrząsnąć marker aby uzyskać jednorodną konsystencję farby

  • kiedy farba jest jeszcze mokra, kolory można ze sobą mieszać oraz rozmywać pędzelkiem z wodą tworząc rozmycia podobne do akwarelowych

  • farba schnie maksymalnie do kilku minut

  • trwałe na porowatych powierzchniach jak np. drewno, karton, tkanina, kamienie, niektóre plastiki i metale

  • jednocześnie łatwa do usunięcia z gładkich powierzchni jak np. szkło, pvc i metal (aby marker był bardziej trwały na gładkich powierzchniach można je uprzednio zmatowić papierem ściernym)

  • najważniejsze na koniec ciesz się wolnością tworzenia, niech twoja ekspresja sprawi Ci przyjemność, dziel się nią z innymi!

Produkty Powiązane


Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Pisak Uni Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm 1 White
Pisak Uni Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm 1 White

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Pisak Uni Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm 1 White
Pisak Uni Posca PC-1MR Pin Type 0,7 mm 1 White
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


upper-arrow