autko WYSYŁKA W 3 DNI
Tinta
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
0

Promarker

Promarker Winsor & Newton Canary Y367

producent Winsor & Newton

kod EAN: 884955041260  |  kod produktu: 0203166

Promarker Profesjonalne Markery Alkoholowe

Promarkery to profesjonalne dwustronne markery alkoholowe z płaską ścięta i cienka końcówką. Gama 188 kolorów pl

...pełny opis
Promarker Winsor & Newton Canary Y367 12.6 Winsor & Newton MARWPROCANARY
Dostępność: 3 szt.
Wartość:
12,60 zł

Opis produktu


Promarker Profesjonalne Markery Alkoholowe

Promarkery to profesjonalne dwustronne markery alkoholowe z płaską ścięta i cienka końcówką. Gama 188 kolorów plus bezbarwny blender (do mieszania kolorów) daje dużą wolność twórczą i sprawia, że Promarker to idealne narzędzie do szybkiego kolorowania. Są doskonałe zarówno dla profesjonalnych ilustratorów jak i początkujących rysowników.

Tusz jest barwnikowy, transparentny co pozwala zarówno na tworzenie subtelnych półprzeźroczystych niuansów jak i warstw oraz intensywnych kolorów. Gdy tusz jest jeszcze mokry można tworzyć płynne przejścia między dwoma kolorami a także aktywować zaschnięte warstwy przy przy użyciu Blendera. Tusz równomiernie przechodzi na papier bez niechciany smug.

Promarkery są najlepsze tam gdzie potrzebny jest szybki kolor do rysunków, projektów, komiksów, mangi, ilustracji i wielu innych.

Dwie końcówki Promarkera to większe możliwości

Promarker Winsor&Newton ma dwie wysokiej jakości końcówki: szeroką, ściętą końcówkę do grubych linii i śmiałych pociągnięć - do pokrywania kolorem większych obszarów oraz cienką końcówkę w kształcie zaokrąglonego stożka do wymagających większej precyzji elementów. Dzięki temu przy użyciu jednego markera można tworzyć wiele różnego rodzaju linii i pociągnięć.

Wysokiej jakości alkoholowy, barwnikowy tusz Promarkerów

Barwniki stosowane w Promarkerach zapewniają równomierne nałożenie koloru, wyjątkową intensywność i zróżnicowanie tonalne. W przeciwieństwie do pisaków z końcówkami filcowymi lub markerów niskiej jakości, kolory promarkerów są idealnie równe, bez nieestetycznych smug.

Transparente kolory Promarkera świetne do tworzenia warstw i cieniowania

Kolory Promarkerów są półprzezroczyste i można je nakładać warstwami, aby uzyskać różną głębię i stopień krycia. Pociągnięcie w tym samym miejscu tworzy ciemniejszy odcień tego samego koloru, dając szeroką gamę możliwości cieniowania.

Promarkery - łatwe łączenie kolorów

Kiedy tusz Promarkerów jest mokry można łączyć kolory tworząc płynne przejście między nimi rozprowadzając ciemniejszy kolor jaśniejszym lub blenderem (bezbarwny Promarker). Najlepiej jednak użyć Blendera nanosząc go przed nałożeniem kolorów następnie nanieść jaśniejszy kolor przyłożyć końcówka Blendera do ciemniejszego koloru i stopniowo Blenderem nanosić na jaśniejszy.

Dlaczego warto używać specjalnego papieru do markerów alkoholowych?

Przede wszystkim dlatego, że papier ten nie chłonie takich ilości tuszu jak zwykły papier co przedłuża żywotność markera i starczy Ci na dłużej. Nie przebija na drugą stronę.

Dodatkowo na specjalnym papierze do markerów alkoholowych bleedproof linie są jednorodne i gładkie bez niechciany nierówności i zacieków. W przypadku użycia niewłaściwego papieru tusz będzie się szybciej zużywać, rozlewać i przebijać na drugą stronę.

Promarkery na sztuki - gama 188 kolorów plus bezbarwny blender - duże kreatywne możliwości

Promarkery to aż 188 kolorów na sztuki - każdy znajdzie tu kolory, których potrzebuje. Szeroki wybór kolorów: trzy czernie, wiele odcieni szarości WG - Warm Grey (ciepłe szarości), CG - Cool Grey (zimne szarości), IG - Ice Grey (lodowe szarości), brązów, zieleni, błękitów, róży, czerwieni, żółci i kolorów w tonacji skóry usatysfakcjonuje nawet najbardziej wymagających twórców.

Aby uzyskać dodatkowe ciekawe efekty używaj z gamą Promarker Brush (z pędzelkową końcówką typu brush pen), Promarker Neon (fluorescencyjnymi kolorami z wodnym pigmentowym tuszem, swiecącymi w UV) oraz z metalicznymi Promarker Metallic.

Promarkery zestaw, który najlepiej wybrać?

Promarkery są dostępne w różnych zestawach, są dobrym prezentem dla rysownika dobrze wybrać ten, który będzie najbardziej odpowiadał użytkownikowi w zależności od jego potrzeb. Na początek najlepiej wyposażyć się w przekrojowy zestaw podstawowych kolorów stopniowo uzupełniając i dopasowując do tematyki i kolorystyki prac. Ciekawym sposobem na zwiększanie swojej kolekcji Promarkerów jest kupowanie zestawów 6 Promarkerów. Kolory w zestawach sześciu Promarkerów się nie powtarzając co oznacza, że kupując wszystkie zestawy 6 Promarkerów kolory się nie powtórzą.

Podstawowe zestawy Promarkerów:

6 Mid Tones6 Vibrant Tones12+1 Set 112+1 Set 224 Arts & Illustration24 Student Designer48 Essential Collection96 Superbig Box Set

Zestawy Kolorystyczne Promarkerów:

6 Blacks & Blender6 Green Tones6 Red Tones, 6 Yellow Tones

Promarkery zestawy w tonacjach skóry - idealne do portretów:

6 Skin Tones Set 16 Skin Tones Set 212+1 Skin Tones

Promarkery zestawy tematyczne:

6 Earth Tones6 Landscape Tones 16 Skyscape 112+1 Manga Chibi12+1 Manga Set 112+1 Manga Set 212+1 Manga Fantasy12+1 Manga Romance Set12+1 Manga Steampunk12+1 Tattoo Tones Set

Promarkery zestawy w kolorach szarości:

6 Neutral Tones24 Grey & Black Tones

Promarkery najważniejszy informacje:

  • Promarker to wysokiej jakości markery alkoholowe, dwustronne z alkoholowym barwnikowym tuszem
  • mają dwie trwałe końcówki płaską skośnie ściętą (skuwka prosta) oraz okrągłą (skuwka w kształcie pocisku)
  • na obudowie i skuwce każdego Promarkera oznaczony jest kolor i jego numer
  • używając specjalnego papieru przeznaczonego do markerów alkoholowych wydłużysz żywotność swojego markera (nie chłonie takich ilości tuszu jak zwykły papier) i uzyskasz najlepsze efekty tzn. jednorodne linie bez niechcianych smug
  • Promarker jest świetny do kolorowania, dzięki temu, że tusz jest transparentny, można tworzyć warstwy koloru od subtelnych odcieni po głębokie i nasycone
  • kolory Promarkerów świetnie się mieszają przy użyciu blendera
  • gama barw Promarkera to aż 189 kolorów dostępnych na sztuki i w zestawach
  • aby uzyskać dodatkowe ciekawe efekty używaj z gamą Promarker Brush (z pędzelkową końcówką typu brush pen), Promarker Neon (fluorescencyjnymi kolorami z wodnym pigmentowym tuszem, swiecącymi w UV) oraz z metalicznymi Promarker Metallic
  • zestaw Promarkerów jest świetnym prezentem dla projektanta i rysowników na różnym poziomie zaawansowania.

Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Promarker Winsor & Newton Canary Y367
Promarker Winsor & Newton Canary Y367

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Promarker Winsor & Newton Canary Y367
Promarker Winsor & Newton Canary Y367
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


Dostawa


Cena najtańszej możliwej dostawy dla tego produktu: 9.3 zł. Grupa wysyłkowa produktu to: Standardowa grupa

upper-arrow