autko WYSYŁKA W 3 DNI
Sklep Plastyczny Tinta Dla Plastyków zamów online albo przyjdź i sprawdź!
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0

Hobby Zdobienie

Hobby, prace ręczne i decoupage z naszym sklepem dla plastyków

Twoja głowa jest pełna pomysłów na kolejne prace plastyczne? Doskonale się składa, ponieważ w naszym sklepie znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! W zaciszu domowym z powodzeniem możesz szlifować swoje hobby, decoupage i inne prace ręczne. W tej kategorii znajdziesz m.in. profesjonalne noże, nożyczki i akcesoriaktóre oprócz wysokiej jakości wykonania, są również funkcjonalne, ergonomiczne i niebywale precyzyjne. Znajdziesz tu m.in.: noże do wycinania kół, skalpele czy linie do cięcia. Poszukujesz klejów, taśm i przylepców? Świetnie się składa. Znajdziesz tutaj kleje w sprayu, taśmy papierowe, kleje do szkła i porcelany, kleje do tworzyw czy kleje do tkanin. Przekrój dostępnych produktów jest na tyle obszerny, że każdy znajdzie tu produkty wysokiej jakości o zróżnicowanych pojemnościach i dopasowane do swoich potrzeb.

Czym jest decoupage?

Chcesz zacząć swoją przygodę z decoupage? To zupełnie zrozumiałe. Technika polegająca na zdobieniu odpowiednio przygotowanej powierzchni wybranymi wzorami z cienkiego papieru lub serwetek cieszy się obecnie olbrzymią popularnością. W naszym sklepie internetowym znajdziesz niezbędne akcesoria, czyli:

  • pędzle gąbkowe okrągłe,
  • pędzle gąbkowe płaskie,
  • kleje do decoupage,
  • medium transferowe c. kreul foto transfer potch

Nie ulega wątpliwości, że wszystkie akcesoria powinny wyróżniać się trwałością i wydajnością. Dzięki temu tworzone pracy będą cieszyły oko i będą trwałe. Hobby, prace ręczne i decoupage podobnie jak wszystkie inne kategorie obfituje w różnorodne i wysokiej jakości artykuły, które znacząco wpłyną na komfort wykonywanych prac.

Hobby, prace ręczne i decoupage? Dla nas to żaden problem!

A może chcesz spróbować malowania twarzy na imprezę lub pobawić się z dziećmi? Mamy dla Ciebie farby do twarzy, które pozwolą wyróżnić się w każdej sytuacji, a dodatkowo rozwijają zdolności manualne i pobudzają kreatywność. Będąc w temacie zajęć manualnych, to miłośnicy koniecznie powinni zajrzeć do naszych akcesoriów do prac ręcznych. Szeroki wybór i niskie ceny. Ponadto w kategorii tej zawarliśmy: farby do tkanin, filc akrylowy, malowanie na jedwabiu, farby kredowe Schjerning Art Vintage, farby do ceramiki i porcelany, malowanie na szkle, kolorowanki dla dorosłych, maski karnawałowe, a także pianki Eva. Jak widać, wybór asortymentu jest naprawdę szeroki. Z nami rozwijanie hobby, prac ręcznych i decoupage nabiera zupełnie innego znaczenia. Zapraszamy również do zapoznania się z innymi kategoriami w naszym sklepie internetowym. Gwarantujemy, że zarówno miłośnicy rysunku, jak i grafiki warsztatowej czy artykułów konserwatorskich znajdą tu coś dla siebie.Czytaj więcej >
upper-arrow