autko WYSYŁKA W 3 DNI
Tinta
shipment
WYSYŁKA
W 3 DNI

cart

0
0

Farby Akwarelowe Zestawy

Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V

producent Kuretake

kod EAN: 4901427339024  |  kod produktu: MC20GN5V

Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 akwarele granulujące Kuretake Gansai Tambi w intrygujących, niespotykanych połączeniach kolorystycznych

...pełny opis
Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V 76 Kuretake FAKGZZGRA
Niedostępny
Wartość:
76,00 zł

Opis produktu


Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 akwarele granulujące Kuretake Gansai Tambi w intrygujących, niespotykanych połączeniach kolorystycznych.

Co to są akwarele granulujące?

Akwarele granulujące to zawierają co najmniej dwa pigmenty, które przy użyciu większej ilości wody i szorstkiego papieru, oddzielają się od siebie i osadzając się tworzą nieprzewidywalne, chaotyczne i piękne wzory. Technika granulacji akwareli jest często używana przez akwarelistów do tworzenia tekstur, nieba, skał, drewna, piasku, betonu, nierównych powierzchni a także malowania abstrakcji.

Czy farby granulujące Kuretake Gansai Tambi są inne niż wszystkie?

Sam efekt granulacji działa podobnie jak w przypadku innych akwareli granulujących - wyjątkowe są jednak połączenia granulujących się pigmentów i ich barwy, niespotykane u innych producentów.

Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors - magia granulacji

Odkryj jakość japońskiego rzemiosła i podkreśl wyjątkowość swoich dzieł dzięki farbom Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V. Każdy ruch pędzla to nowa podróż w świat niezwykłych tekstur i barw, które nadadzą Twoim projektom wyjątkowego charakteru!

Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors - zestaw, który zapewnia wyjątkowe efekty dzięki dwóm różnym rodzajom pigmentów, tworzącym niepowtarzalne tekstury.

Faktura papieru i ilość wody mają istotne znaczenie dla efektu granulacji akwareli. Papiery bardziej chropowate, jak cold press lub rough o ziarnistej powierzchni oraz użycie większej ilości wody, sprzyja osiadaniu pigmentów i tworzeniu się interesujących efektów granulacji. Im wyraźniejsza faktura papieru, tym bardziej zauważalne efekty granulacji. Używaj większych ilości wody wtedy pigmenty granulują się najbardziej spektakularnie! Efekt granulacji możesz zwiększyć zmniejszając napięcie powierzchniowe wody przed dodanie do wody żółci wołowej. W zestawie znajduję się jedna pusta kostka - użyj jej jak paletki do rozwodnienia koloru, tak aby efekt granulacji był zadowalający. Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors nadają obrazom niezwykłej głębi i faktury, co sprawia, że stają się one bardziej dynamiczne i interesujące dla oka.

Gansai Tambi Granulating Colors - gdzie sprawdzają się najlepiej?

Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors to idealny wybór dla artystów pragnących dodać intrygujący charakter swoim pracom. Świetne sprawdzają się w efemerycznych ilustracjach, abstrakcjach prosto ze snu, dzięki bajkowej kolorystyce są idealne do tworzenia nierealnych światów i magicznych historii. Ale nie tylko - namaluj zorzę polarną na niebie, pokoloruj kwiaty w nieoczywisty sposób, nadaj skałom piękną teksturę - afirmuj bogactwa natury z Gansai Tambi Granulating Colors. Ilości zastosowań jest wiele - tyle ile Twoich wspaniałych pomysłów!

Wypróbuj Gansai Tambi Granulating Colors w kaligrafii, farby te pozwalają na uzyskanie wyrazistych, zdecydowanych konturów, co sprawia, że litery, teksty i kompozycje typograficzne są bardziej klarowne.  

Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V to wszechstronny zestaw, doskonały do malowania, kaligrafii, letteringu, ilustracji i innych form artystycznych.

Od czego zależy granulowanie się akwareli?

Tworzenie się granulacji zależy od rodzaju pigmentu, ilości wody i stopnia jej twardości oraz szorstkości papieru. Największą naturalną tendencję do granulowania się mają ultramaryny, kobalty, kolory ziemi i czernie. Różni się to jednak wśród różnych producentów w zależności od stopnia zmielenia i rodzaju użytego pigmentu. Na granulację ma również wpływ typ użytego papieru (im bardziej ziarnisty, tym efekt granulacji większy, zaleca się używania papierów do akwareli cold press lub rough) oraz ilości i twardości wody - im więcej wody tym efekt granulacji jest bardziej widoczny, im woda bardziej miękka tym łatwiej pigmenty się rozpraszają. Pro tip: Użyj żółci wołowej aby zmniejszyć napięcie powierzchniowe wody i zwiększyć efekt granulacji!

Akwarele granulujące Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors najważniejsze informacje:

 • dwa rodzaje pigmentów w jednym kolorze przy użyciu większej ilości wody i papieru do akwareli cold press lub rough oddzielają się od siebie tworząc unikalne tekstury
 • niespotykane u innych producentów zestawienia kolorystyczne granulujących się pigmentów
 • świetne się do ilustracji, efemerycznych abstrakcji, malarstwa krajobrazowego, malowania kwiatów
 • bardzo dobre do kaligrafii: kontrastowe kontury utworzone przez osiadający pigment dodają wyrazistości tekstom i kompozycjom typograficznym
 • eksperymentuj z większymi niż zwykle ilościami wody, stopniuj je aby tworzyć różnorodne efekty granulacji, dodaj żółć wołową do wody aby zmniejszyć napięcie powierzchniowe wody i zwiększyć efekt rozproszenia pigmentu
 • używaj szorstkich papierów do akwareli: cold press lub rough aby efekt granulacji był widoczny
 • zestaw zawiera 5 kolorów w kostkach big pan oraz jedną pustą służącą do rozrabiania kolorów z wodą
 • produkowane w Japonii farby podlegają rygorystycznym kontrolom jakości
 • bezpiecznie w użyciu: spełniają europejskie i amerykański normy bezpieczeństwa i jakości: ASTM D 4236, certyfikowane przez ACMI z oznakowaniem AP.

Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set zawiera:

 • 1 x pusta kostka Big Pan
 • 1 x 771 Aurora Red
 • 1 x 772 Aurora Pink
 • 1 x 773 Aurora Orange
 • 1 x 774 Aurora Blue
 • 1 x 775 Aurora Violet

Opinie


Posiadasz ten produkt?

Dodaj opinię

Filtruj
Sortowanie
Potwierdzony zakup

< Dodaj opinię

Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V
Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V

Napisz co myslisz o produkcie

Dodając opinię potwierdzasz, że akceptujesz nasze zasady moderowania. Znajdziesz je w naszym regulaminie.
/5
star
star
star
star
star
Imię*
Email*
Opinia*
Przetwarzamy Twoje dane osobowe wspólnie z innymi naszymi spółkami, które wymieniamy w punkcie I naszej polityki prywatności. Możemy skontaktować się z Tobą w sprawie Twojej opinii. Informacje na temat przetwarzania danych – w tym prawa, które Ci przysługują – znajdziesz tutaj.
Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V
Farby Kuretake Gansai Tambi Granulating Colors 5 + 1 pan set MC20GN/5V
Dodaj opinię

Opinie użytkowników

Filtruj
Oceny opinii
Rodzaj opinii

Inni kupili również:


Dostawa


Cena najtańszej możliwej dostawy dla tego produktu: 9.3 zł. Grupa wysyłkowa produktu to: Standardowa grupa

upper-arrow